Kalendarz zajęć

Chcesz zapisać się na zajęcia a nie masz aktywnego karnetu? Przejdź do zakładki KUP KARNET i wybierz opcję ZAPIS. Później wróć do ekranu grafiku i wybierz interesujące Cię zajęcia.

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 20 do 26-09-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15:30    
60 min

AERIAL HOOP

Nicole Miszczykowicz

Sala 3

 
60 min

Pole dance kids

Nicole Miszczykowicz

Sala 2

   
15:40
60 min

Akrobatyka

Anna Selivonets

Sala 1

           
50 min

Aerial Hammock

Martyna Szymaniak

Sala 3

15:50      
50 min

Akro start

Patrycja Maciejewska

Sala 1

     
16:00  
50 min

Akro start

Aleksandra Łasek

Sala 3

   
60 min

Gimnastyka artystyczna

Magdalena Gienieczko-Osińska

Sala 1

   
16:40
60 min

Akrobatyka

Anna Selivonets

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Anna Selivonets

Sala 1

60 min

AERIAL HOOP

Nicole Miszczykowicz

Sala 1

55 min

AERIAL HOOP

Katarzyna Hołderna

Sala 3

     
16:45        
60 min

AERIAL HOOP

Nicole Miszczykowicz

Sala 3

   
16:50
50 min

Aerial Hammock

Martyna Szymaniak

Sala 3

   
50 min

Akro start

Patrycja Maciejewska

Sala 1

     
17:00        
60 min

Gimnastyka artystyczna

Magdalena Gienieczko-Osińska

Sala 1

   
17:10  
60 min

AERIAL HOOP

Aleksandra Łasek

Sala 3

         
17:30
60 min

Pole dance teens

Katarzyna Hołderna

Sala 2

           
17:50  
60 min

Akrobatyka

Anna Selivonets

Sala 1

60 min

AERIAL HOOP

Katarzyna Hołderna

Sala 1

       
 
60 min

Pole dance kids

Nicole Miszczykowicz

Sala 2

18:00
60 min

Akrobatyka

Anna Selivonets

Sala 1

     
55 min

AERIAL HOOP

Nicole Miszczykowicz

Sala 3

   
60 min

Aerial Hammock

Martyna Szymaniak

Sala 3

 
18:10      
50 min

Piloxing

Patrycja Maciejewska

Sala 1

50 min

Body shape

Maria Krzyżaniak

Sala 1

   
19:00
60 min

Pole dance teens

Martyna Szymaniak

Sala 2

           
19:10  
50 min

Brzuch, Uda, Pośladki

Patrycja Maciejewska

Sala 1

50 min

Fit Sylwetka

Gosia Muszyńska

Sala 1

50 min

Jump&Shape

Maria Krzyżaniak

Sala 1

     
 
60 min

AERIAL HOOP

Nicole Miszczykowicz

Sala 3

50 min

Misja Szpagat

Patrycja Maciejewska

Sala 3

20:10
60 min

Joga

Michalina Uszyńska

Sala 1

           
← →